Auditorský spis – stažení aplikace

Pro stažení aplikace využijte následující odkazy:

STÁHNOUT (ALTERNATIVNÍ STAŽENÍ)

INFORMACE O APLIKACI

Informace o aplikaci Auditorský spis najdete na stránkách aplikace. V případě problémů se stažením nebo instalací aplikace, případně pro úvodní představení aplikace, nás neváhejte kontaktovat.

INFORMACE K LICENCI

Licenční smlouva: EULA.pdf

POZNÁMKY

  1. Aplikace pro instalaci a pro svůj běh vyžaduje .NET Framework minimálně ve verzi 4.5.2. Tento je součástí operačního systému Windows 10, u starších operačních systémů může být nutné jej doinstalovat.
  2. Pro plnou funkčnost aplikace je zapotřebí plná verze Microsoft Office v českém nebo slovenském jazyce, s některými omezeními je možné použít i jiné kancelářské aplikace, doporučujeme odzkoušet v demoverzi.
  3. Pokud se Vám aplikace sama neaktualizuje na poslední verzi, použijte funkci v aplikaci, menu Nápověda -> Provést aktualizaci na poslední verzi.
  4. Pokud budete aplikaci provozovat na serveru ve více uživatelích, doporučujeme použít verzi bez automatických aktualizací.
  5. Pokud používáte antivirový software AVG nebo AVAST, doporučujeme přidat výjimku v nastavení těchto aplikací na cestu C:\Users\<uzivjmeno>\AppData\Local\Apps\2.0, kde <uzivjmeno> je Vaše uživatelské jméno v systému. Předejdete tak možným problémům při instalaci a update aplikace.